''Sen ne terbiyesiz bir adamsın''

Olimpiyat'ta Türk gazetecilerin olduğu alana yönelen Erdoğan, engellenince sert tepki gösterdi.

''Sen ne terbiyesiz bir adamsın''

 Kendisini engellemek isteyen İngiliz görevliye önce sert bir bakış atan Erdoğan, kendini daha fazla tutamayarak, "Sen ne terbiyesiz bir adamsın" diye fırça attı..

İNGİLİZ TERBİYESİZLİĞİ
Basketbol Milli Takımımız'ın Angola'yı 72-50 yenmesiyle büyük bir mutluluk yaşayan Başbakan'ın İngiliz güvenlik görevlilerinin tutumu yüzünden keyfi kaçtı.
Eşi Emine Hanım'la birlikte soyunma odasına inip sporcularımızı tebrik eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, medya mensuplarının da yanına gitmek istedi. Bu sırada İngilizler, protokol kurallarını çiğneyip, büyük bir terbiyesizlik yaptı. Organizasyon komitesinin görevlileri, Başbakan Erdoğan'ın VIP alanından çıkmasına izin vermek istemedi. Başbakanlık görevlileri ve korumalarıyla yaşanan tartışma, Başbakan'ı da kızdırdı.
SEN NE TERBİYESİZ BİR ADAMSIN
Kendisine engel olmak isteyen görevliye önce sert bir bakış atan Erdoğan, kendini daha fazla tutamayarak,"Sen ne terbiyesiz bir adamsın'"diye fırça attı. Akşam yazarı Deniz Gökçe'nin, 'Sayın Başbakanım, biz gelemiyoruz; siz buraya gelebilir misiniz?' çağrısına, "Baksana beni de bırakmıyorlar" diyen Başbakan Erdoğan, Türk yetkililerinin girişimleri sonucu medyanın yanına gelebildi.
Akşam

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209