MARDİN FESHANE’YE TAŞINIYOR

MARDİN FESHANE’YE TAŞINIYOR

MARDİN FESHANE’YE TAŞINIYOR
Mardin’in yurtiçi turizm tanıtım faaliyetleri devam ediyor. Mardin Valiliği, Mardin Dernekler Federasyonu (MARDİNFED), MAREV VAKFI Ve Anatolia gurubu 5-8 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi’nde Mardin Tanıtım Günleri etkinliği düzenlenecek.

Mardin Tanıtım Günleri etkinliği Mardin Valiliği ve Mardin Büyük şehir belediyesinin yanı sıra kaymakamlıklar, belediyeler, Mardin Ticaret ve Sanayi Odası, Mardin Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği, Mardin Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı, Halk eğitim Merkezleri, ÇATOM’lar, bazı sivil toplum kuruluşları ve farklı kesimlerden esnafın katılımıyla gerçekleştirilecek.

5-8 Şubat tarihleri arasında yapılması planlanan MARDİN TANITIM GÜNLERİ Süresince Çeşitli konserler, resim sergileri, İmza günleri gibi çok çeşitli kültürel etkinliklerinde yapılacağı gelen bilgiler arasında.​ Ayrıca Mardin'li olan ve Dünyanın en uzun adamı unvanına sahip Sultan Köse'nin 5-8 Şubat tarihlerindeki FESHANE MARDİN TANITIM GÜNLERİNDE Dünyanın en büyük uçurtmasını uçurarak bir dünya rekoru kıracağı bildirildi

Ziyaretçiler, Mardin’in damak tatları, ev yapımı ürünler ve çeşitli el ürünlerinin de aralarında bulunduğu farklı birçok lezzeti bir arada görerek Mardin nostaljisi yapma fırsatını bulacak. 56 bin metrekare alan üzerine kurulu bulunan Feshane, İstanbul Haliç kıyısında uluslararası her türlü fuar, organizasyon, konser, sergi ve kültür etkinlikleri yapılabilen bir mekandır.

Feshane’de düzenlenecek Mardin Tanıtım Günleri etkinliği Mardin Valiliği, Mardin Dernekler Federasyonu (MARDİNFED), Mardin Eğitim Vakfı (MAREV), ANATOLİA GURUP işbirliği ve destekleriyle gerçekleştirilecek.

SİVİL HABER

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 01:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209