Gül- Der'den Suriye'ye yardım...

RİZE-Dünyanın dört bir tarafında zor durumda olanlara el uzatmak amacıyla 2007 yılında Rize’de kurulan Gül Yetiştiren İnsanlar Derneği, yardım faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi.

Gül- Der'den Suriye'ye yardım...
    Daha önce de Hatay’daki mülteciler için bir tır dolusu gıda ve giyecek yardımı düzenleyen ve benzeri çeşitli kampanyalara da imza atan Gül Yetiştiren İnsanlar Derneği Üyeleri, herkesimden takdir topluyor.

         Bu çalışmaların duyarlı insanların desteği ile amacına ulaştığını belirten Dernek Üyeleri, katkı sağlayan herkese teşekkür etti. GÜL-DER son olarak, içinde bulunduğumuz kış mevsiminde hem savaşın soğuk yüzü hem de yoklukla ve mevsimin beraberinde getirdiği zorluklarla mücadele etmeye çalışan Suriye Halkı’nın bir nebze de olsa yaralarını sarmak için “Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye” kampanyasına katıldı. Ülke genelinde devam eden kampanyanın Rize ayağını üstlenen GÜL-DER, Rize insanının desteğini bekliyor.

        Ayrıca GÜL-DER yönetimi, kurulduğu günden bu yana düzenlemiş olduğu yardım kampanyalarına destek veren kamu, kurum ve kuruluşlarına, sivil toplum örgütlerine ve kişilere teşekkür eder.

 “Suriye İçin Bir Ekmek, Bir Battaniye” yardım kampanyasına destek vermek isteyenler için irtibat adresi:

Atatürk cad. 1 Nolu Sağlık Ocağı Karşısı Kale Market Yanı. No:334 Merkez/Rize

 

HABER FOTO-SADULLAH DERVİŞOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209