Serdar Aksoy eylemi belediyeyi harekete geçirdi
Günlerdir Menemen'de araclara mazot verilmemesi nedeniyle çöplerin toplanmamasi üzerine Millet ittifakı başkan adayı Serdar Aksoy basinda da yer aldığı gibi; kolları sıvayarak Menemenliler'le beraber hafta sonu traktörlerle copleri toplamaya başlamıştı.
![](/images/upload/IMG-20190325-WA0006.jpg)
Aksoy'un bu eyleminin ardından bugün belediye temizlik işlerine bağlı araçların sokaklarda çöpleri topladığı gözlendi.
Millet ittifakı adayı Aksoy belediyenin bu duyarlılığı için " belediyemiz temizlik işleri biriminde çalışan işçi kardeşlerimize gösterdiği duyarlılık icin teşekkür ediyorum. Menemen hepimizin , başka Menemen yok" dedi
![](/images/upload/IMG-20190325-WA0008.jpg)
![](/images/upload/IMG-20190325-WA0007.jpg)
![](/images/upload/IMG-20190325-WA0008.jpg)
![](/images/upload/IMG-20190325-WA0007.jpg)
SİVİL HABER
Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 14:18