Kamalak: Bu seçim tarihi bir seçim

Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, "Her seçim şüphesiz ki önemli ama bu seçim daha önemli çünkü bu seçim tarihi bir seçimdir" dedi.

Kamalak: Bu seçim tarihi bir seçim
 Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimin ülke için önemine işaret ederek, "Her seçim şüphesiz ki önemli ama bu seçim daha önemli çünkü bu seçim tarihi bir seçimdir. Türkiye'nin geleceğini tayin edecek olan bir seçimdir" dedi.

Kamalak, Artvin'in Hopa ilçesinde bir düğün salonun'da düzenlenen "Milli İttifak Mitingi"nde yaptığı konuşmada, yollarının defalarca kesildiğini belirterek, "Bizim yolumuzu defalarca eşkıyalar ve haramiler kesmeseydi Milli Nizam, Milli Selamet ve Refah Partisi ve Fazilet Partisi kapatılmasaydı Türkiye bugün böyle olmazdı. Ortadoğu böyle mi olurdu? İslam alemi böyle mi olurdu? Allah'ın izni ile kaldığımız yerden yürüyeceğiz" diye konuştu.

Önlerinde bir seçim olduğunu anımsatan Kamalak, şu görüşleri savundu: 

"Her seçim şüphesiz ki önemli ama bu seçim daha önemli çünkü bu seçim tarihi bir seçimdir. Türkiye'nin geleceğini tayin edecek olan bir seçimdir. Eğer biz gayret edersek önümüzdeki 18-19 günlük süre içerisinde omzumuzda gece gündüz taş taşısak ölmeyiz sevabımız artar. Geç kaldığımız her bir gün bizim için bir sorumluluk getirir. Milli görüşten ayrı kalınan her bir gün insanımızı için bir yoksunluk, bir mahrumiyettir. Türkiye'nin ışığı milli ittifaktır. Milli ittifakın çatısını oluşturan bugün Saadet Partisi'dir."

SİVİL HABER

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2015, 19:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209