Haluk Koç Keçiören’de vatandaşla kucaklaştı

“Yolsuzluk düzenini yıkacağız”

Haluk Koç Keçiören’de vatandaşla kucaklaştı
 Cumhuriyet Halk Partisi 2’inci Bölge Milletvekili Adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Keçiören’de vatandaşla kucaklaştı. Seçim çalışmalarına hızlı başlayan Koç, ilk olarak Keçiören İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek partililerle buluştu.

Yaşanabilir bir Türkiye için 7 Haziran’da yapılacak genel seçimlerin virajdan önceki son çıkış olduğunu ifade eden Koç, partinin seçim programını tek tek vatandaşlara anlattı. Esnafı da ziyaret eden Koç, Keçiören halkının büyük ilgisi ve sevgisiyle karşılaştı.

Her kesimin derdine çare CHP’den

Ardından Bağlum, Aktepe ve Yayla’da halkla buluşan Koç, yolsuzluk üzerine kurulu iktidar düzeninin 7 Haziran’da yıkılacağını kaydederek, “Yolumuzdan ilkelerimizden sapmayacağız ama herkesin inancına, yaşam tarzına saygı duyacağız. Yaşanabilir bir Türkiye için CHP’nin yapacaklarını adım adım halka anlatacağız” dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz günlerde açıkladığı seçim bildirgesine de değinen Koç, “1999’dan beri aktif siyaset yapıyorum. İlk defa bu kadar net, ete kemiğe bürünmüş, anlaşılır bir seçim taahhütnamesiyle halkın karşısına çıktık. Emekli kan ağlıyor. Taşeron işçinin iş garantisi yok. Vatandaş kredi borcu altında eziliyor. Geçim sıkıntısı, işsizlik hat safhada. Ama CHP olarak biz emekliye, işçiye sahip çıkacağız. Toplumun her kesiminin dertlerine çare olacağız. Refahı tabana yayacağız ” dedi.

“7 Haziran’da AKP’yi paketleyeceğiz”

8 Haziran’da Türkiye’nin aydınlık bir güne uyanacağını ifade eden Koç, “Biz bu ülkeye sevdalıyız. Bizim kitabımızda ahlaksızlık, yolsuzluk yok. Belli değerleri sömürerek halkı kandırmak yok. 7 Haziran’da AKP’yi paketleyip göndereceğiz” diye konuştu.

Bağlum, Aktepe ve Yayla’da da sevgi seliyle karşılaşan Koç, vatandaşlarla sohbet etti.

SİVİL HABER

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2015, 13:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209