“1 Yazar 1000 Okur” Buluşmaları Devam Ediyor

Güngören Belediyesi Bilgi Evlerinin düzenlediği “1 Yazar 1000 Okur” projesinin Ocak ayı konuğu yazar Bestami Yazgan oldu.

“1 Yazar 1000 Okur” Buluşmaları Devam Ediyor
 Güngören Belediyesi Bilgi Evlerinin düzenlediği “1 Yazar 1000 Okur” projesi kapsamında öğrenciler her ay farklı bir kitap ve yazarla keyifli bir yolculuğa çıkıyor. Çocuklara kitap okuma alışkanlığı kazandırma amacıyla başlanan projede çocuklar kitapların dünyasına keyifli bir yolculuk yaparken yazarlarla da sohbet imkânı buluyor.

Çocukların, edebiyat alanındaki önemli isimlerle tanışmalarını sağlayarak onların düşünce kaynaklarını beslemek ve kitap okuma alışkanlığı kazanmalarını desteklemek amacıyla yola çıkan ve her ay yeni bir kitap ve kitabın yazarı ile öğrencileri buluşturan “1 Yazar 1000 Okur”  buluşmalarında, yeni yılın ilk ay konuğu yazar Bestami Yazgan oldu. Güngören Belediyesi Kültür Müdürlüğü’nde çocuklarla bir araya gelen Yazgan, kitaplarla dost olmak konusu üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Kendisini dinlemeye gelen öğrencilerle tek tek ilgilenen yazar gün sonunda, öğrencilere, Güngören Belediyesi tarafından hediye edilen ‘Kirazlı Şemsiye’ kitabını imzaladı.

SİVİL HABER

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2015, 00:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209