YENİ BELEDİYE MECLİSİ, İLK TOPLANTISINI YAPTI

2014 Yerel Seçimlerinin ardından Bayrampaşa Belediye Meclisi, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in başkanlığında, ilk toplantısını yaparak meclis başkan vekilini ve kâtip üyeleri seçti.

YENİ BELEDİYE MECLİSİ, İLK TOPLANTISINI YAPTI
 YENİ BELEDİYE MECLİSİ, İLK TOPLANTISINI YAPTI

2014 Yerel Seçimlerinin ardından Bayrampaşa Belediye Meclisi, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in başkanlığında, ilk toplantısını yaparak meclis başkan vekilini ve kâtip üyeleri seçti. Rasim Bilgehan, Meclis 1. Başkan Vekili olurken Leyla Aygün ve Fatma Akın da asil kâtip üye seçildi.
Meclis Salonu’nda 6. dönemin ilk toplantısını yapan Bayrampaşa Belediye Meclisi, çalışmalara başladı. Başkan Atila Aydıner’in başkanlığında toplanan meclis, ilk olarak başkan vekillerini ve kâtip üyeleri belirledi. Başkanlık Divanı Seçimi’nde Rasim Bilgehan, 26 oyla Meclis 1. Başkan Vekili, Aşkın Ceylan da 24 oyla Meclis 2. Başkan Vekili seçildi. 25’er oy alan Leyla Aygün ve Fatma Akın asil kâtip üye, Sevim Çiftçioğlu ile Hüseyin Yıldırım ise yedek kâtip üye oldu.
Mazbatalarını alan AK Parti ve CHP’li meclis üyelerinin tamamı toplantıda hazır bulundu. Meclis üyeleri, toplantının sonunda, partilerinin rozetlerini takarak göreve başladı.
BAŞKAN AYDINER: YENİDEN HALKIMIZIN HİZMETKÂRI OLDUK
Meclisin açılış konuşmasını yapan Başkan Aydıner, “Halkımızın efendisi değil, hizmetkârı olmaya geldik. İleri belediyecilik projelerimizi halkımızdan aldığımız güç ve yetkiyle bir bir yaşama geçireceğiz” dedi. 
Kentsel dönüşüme büyük önem verdiklerini kaydeden Başkan Aydıner, “Yeni dönemde Vatan Mahallesi’nde ve eski cezaevi alanında medeniyet değerlerimizden kopmadan teknoloji ile bütünleşmiş modern bir şehir inşa edeceğiz” açıklamasında bulundu.
Yeni meclisin Bayrampaşa’ya büyük hizmetler sunacağına inandığını vurgulayan Başkan Aydıner, ”Kapımızı da, gönlümüzü de herkese açık tutmayı sürdüreceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

SİVİL HABER

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2014, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209