İSTANBUL’UN FIRST LADY’LERİ BAYRAMPAŞADA

KERMESTEN 100.000 TL ; 1000 EV HANIMINA İŞ GARANTİSİ

İSTANBUL’UN FIRST LADY’LERİ BAYRAMPAŞADA

         İSTANBUL’UN FIRST LADY’LERİ BAYRAMPAŞADA

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ NEDENİ İLE, 7 MART PERŞEMBE SAAT 14.00 DA İSTANBULUN FIRST LADY’LERİ; İSTANBUL  VALİSİ HÜSEYİN AVNİ MUTLU’NUN HANIMI ‘GÜL MUTLU’, İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR TOPBAŞ’IN HANIMI ‘ÖZLEYİŞ TOPBAŞ’, AKPARTİ İSTANBUL İL BAŞKANI AZİZ BABUŞCU’NUN HANIMI ‘GÜLSER BABUŞCU’,AKPARTİ İL KADIN KOLLARI BAŞKANI ÖZLEM ZENGİN TOPAL,BAYRAMPAŞA KAYMAKAMI HASAN GÖZEN’İN HANIMI ‘ŞÜKRAN GÖZEN’, 600 M² LİK DEV KERMES  İÇİN BAYRAMPAŞA’YA GELİYOR.

KERMESTEN 100.000 TL ; 1000 EV HANIMINA İŞ GARANTİSİ

KIYAFETLER SEZONDA 50 ; KERMESTE 10 LİRA

BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ ‘HAYIR EVİ’ KOORDİNATÖRÜ, BELEDİYE BAŞKANI ATİLA AYDINER’İN HANIMI ‘MELAHAT AYDINER’İN’ ÖZEL OLARAK HAZIRLADIĞI BÖREKLERDEN KIYAFETE, SAKSI ÇİÇEKLERDEN TATLI VE YEMEKLERE KADAR BİNBİR ÇEŞİT ÜRÜNÜN SATILACAĞI, 8 GÜN AÇIK OLACAK OLAN DEV KERMES ÇADIRINDAN GELECEK OLAN YAKLAŞIK 100.000 TL İHTİYAÇ SAHİBİ HANIMLAR İÇİN KULLANILACAK.

BUNUN YANINDA BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ, BATİAD(BAYRAMPAŞA TEKSTİL VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ) VE NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ ORTAKLIĞI İLE İŞ SAHİBİ OLMAK İSTEYEN 1000 EV HANIMINA İŞ GARANTİLİ, TEKSTİL, DESEN,BOYAMA,OVERLOK EĞİTİMİ SONUCUNDA ALINACAK SERTİFİKA EŞLİĞİNDE İŞ İMKANI SAĞLANACAK.

BAYRAMPAŞADA BULUNAN NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ KAMPUSUNDE ÖZEL OLARAK HAZIRLANMIŞ OLAN DERSLİKLERDE Kİ TEKSTİL MAKİNALARINDA VERİLECEK OLAN EĞİTİM TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLACAK.

İSTANBUL’UN FIRST LADY’LERİ İLE KERMES ÇADIRIMIZIN VE 1000 EV HANIMINA  İŞ İMKANI SAĞLAYACAĞIMIZ DERSLİKLERİN  AÇILIŞINDA SİZ SAYGIDEĞER BASIN MENSUBU ARKADAŞLARIMIZI ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYAR,SAYGILAR SUNARIZ.  

PROGRAM   DEV KERMES ÇADIRI AÇILIŞI

TARİH:07MART PERŞEMBE(yarın) SAAT 14.00

YER:  BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ ÖNÜ ATATÜRK PARKI

1000 HANIMA İŞ İMKANI-ÖZEL TEKSTİL EĞİTİMİ AÇILIŞ PROGRAMI

TARİH: 07 MART PERŞEMBE(yarın) SAAT:14.30

YER: NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ-BAYRAMPAŞA BLD YAKINI(BASIN MENSUPLARI İÇİN KERMES ALANINDAN ÜNİVERSİTEYE ARAÇ KALKACAKTIR.-İKİ ALAN ARASI 300 MT-)

SİVİL HABER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209