Aile Merkezi Kursiyerlerine Tam Not

Aile Merkezi Kursiyerlerine Tam Not El Emeği Göz Nuru Ürünler Görücüye Çıktı

Aile Merkezi Kursiyerlerine Tam Not
 Mamak Belediyesi Lalahan Aile Merkezi kursiyerlerinin hazırladığı yılsonu sergisi kapılarını açtı. Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül'ün eşi Zeliha Akgül, Meclis Üyesi Ayşe Ekici, Ak Parti Mamak İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Demirbilek, Mamak İlçe Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ertuğrul Ünlü ve kursiyerlerin katılımıyla açılan sergi görenleri büyüledi. Bayanların büyük ilgi gösterdiği sergide takı tasarım, rolyef, tel kırma, iğne oyası ve nakış alanında bir yıl
boyunca eğitim alan kursiyerlerin bir yıl boyunca hazırladıkları birbirinden güzel ürünler, misafirlerden tam not aldı.

Kadınlar Yaşamın Her Alanında Aktif Rol Alıyor

Kadınların el emeği göz nuru ile yaptıkları çalışmaları tek tek inceleyen Zeliha Akgül, kadınların üretime katkı sağlamalarının çok gurur verici olduğunu söyledi. Aile Merkezlerinin kadınların kendilerini ifade edebilecekleri ve boş zamanlarını faydalı bir şekilde değerlendirebilecekleri mekânlar olduğunu belirten Akgül, fırsat verilince kadınların başaramayacağı, üstesinden gelemeyeceği iş yoktur ve kadınlar artık yaşamın her alanında aktif rol alıyor dedi.
Akgül, emeği geçen öğretmen ve kursiyerleri tebrik ederek, eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlere, katılım ve teşekkür belgelerini verdi.

SİVİL HABER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209