‘’KOMBİLİ KEDİ KÖŞKLERİ BAYRAMPAŞADA’’

Bayrampaşa Belediyesi çetin kış şartlarından zarar görmemek için özel olarak tasarladığı ‘’Kedi Köşklerini’’ hayata geçiyor.

‘’KOMBİLİ KEDİ KÖŞKLERİ BAYRAMPAŞADA’’
 Evcil hayvanlar sınıfında bulunan ve sokak şartlarında kendilerini korumada köpekler kadar dayanıklı olmayan kediler için Bayrampaşa Belediyesi, kombi sıcaklığında, sıcak su torbaları ile bezenmiş, otomatik mama aparatlarının olduğu, üzeri ve çevresi kapalı,son derece konforlu ‘’kedi köşklerini’’ özel bir programla açılışını yapıyor.

İLÇE GENELİNDE TOPLAM ‘’10 KEDİ KÖŞKÜ’’

Sokak kedilerinin doğal yaşam şartlarından korunabilmesi ve zarar görmemesi için Bayrampaşa Belediyesi ilçe genelinde 10 parkın içine ‘’Kedi Köşkleri’’ yaparak son dönemlerde gündem oluşturan hayvan haklarına da dikkat çekiyor.

‘’10 Numara’’ Kedi Köşkleri

Yardıma ihtiyacı olan  kimsesiz insanların yanında,onlara her zaman destek olan Bayrampaşa Belediyesi; yine kimsesiz sokak kedilerine özel olarak tasarladığı Kedi Köşklerinin onuncusunu, 4 Aralık 2012 Salı günü (yarın) saat 12:00’de Bayrampaşa Belediyesi Fatih Parkı’nda açılıyor.

 

SANATÇILARIMIZDAN KEDİ KÖŞKLERİ PROJESİNE DESTEK…

 

Ömür Gedik, Seren Serengil, Nilay Dorsa, Petek Ertüre, Yeliz, Leyla Somer, Filiz Özkol ve Seval Birinci gibi ünlü isimler, Bayrampaşa Belediyesi’nin bu örnek projesine destek sağlamak amacıyla 10. Kedi Köşk’ü açılışına katılıyor olacak.

SİVİL HABER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209