Terim'den bahar temizliği

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, 14 futbolcunun biletini kesti.

Terim'den bahar temizliği

Galatasaray'da şampiyonluk kutlamaları erken bitti. Şampiyonlar Ligi için bir yandan UEFA’nın Türk takımları için vereceği kesin karar beklenirken bir yandan da Şampiyonlar Ligi için yeni kadro çalışmaları başladı. Geçen sezon Türkiye Şampiyonluğu için kadro çalışması yapan Fatih Terim ve Ali Dürüst ikilisi bu defa ise Devler Ligi’nde başarılı olacak bir kadro için düğmeye bastı. Futbolun iki beyni, ilk olarak takımdan ayrılacakları belirledi.

7 isme kampta son şans tanınacak

2.Başkan Dürüst ve Terim’in ayrılacaklar listesi ise oldukça kabarık. Son dakikada bir karar değişikliği olmazsa yeni sezonda mevcut kadrodan 14 futbolcuyla yollar ayrılacak. Terim ve Dürüst’ün üzerinde anlaştığı isimler Servet, Sabri, Aykut, Sercan, Çağlar, Serkan, Mehmet Batdal, Baros, Riera, Culio, Stancu, Pino ve Kazım gibi futbolcular. Ayhan dışında kalan 13 futbolcudan Sercan, Sabri,Riera, Baros, Stancu, Culio ve Pino’ya, Terim’in ilk etap kampında son kez şans vereceği bildirildi.

Hamit Altıntop’u ilk sıraya yazdı

Terim’in son kez şans tanıyacağı bu 7 isimden patlama yapacak olanlar büyük olasılıkla elde tutulacak. İstenilen verimin alınamaması halinde bu futbolcular ya bonservisiyle ya da kiralık olarak gönderilecek. Futbolu bırakacak olan Ayhan Akman’la birlikte takımdan 14 isim gönderilmesini kararlaştıran deneyimli hocanın, bu isimlerin yerine çoğunluğu yerli olmak şartıyla en az 10 futbolcu alınmasını istediği, Hamit Altıntop’un adını da ilk sıraya lazdığı ifade edildi.


StarSİVİL HABER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209