Bakanlıklara gece yarısı ataması

Başbakan Yardımcılığı ile Aile ve Sosyal Politikalar, Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Gıda...

Bakanlıklara gece yarısı ataması
 Başbakan Yardımcılığı ile Aile ve Sosyal Politikalar,  Bilim, Sanayi ve Teknoloji, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Çevre ve Şehircilik,  Dışişleri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kültür ve Turizm,  Maliye, Millî  Eğitim, Orman ve Su İşleri, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme  Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi  Gazete'de yayımlandı

Buna göre Başbakan Yardımcılığına bağlı  İstanbul Vakıflar 1. Bölge  Müdürlüğüne,  Bursa Vakıflar Bölge Müdürü Mürsel Sarı, Bursa Bölge Müdürlüğüne  Antalya Vakıflar Bölge Müdürü Mustafa Emek,  Adana Vakıflar Bölge Müdürlüğüne ise  Recep Kafes, yine aynı makama bağlı Hazine Müsteşar Yardımcılığına, Sigoratcılık  Genel Müdürü Ahmet Genç  atandı.

Diğer atamalar ise şu şekilde gerçekleşti:

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı

Çankırı Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Salih Ağdaş, Engelli ve  Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Aylin Çiftçi ve Bakanlık Müşaviri Mustafa Can başka  bir göreve atanmak üzere görevlerinden alınırken,  Engelli ve Yaşlı Hizmetleri  Genel Müdürlüğüne Tacettin Güneş, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdür  Yardımcılığına, Abdulkadir Abduşoğlu,  Sivas Aile ve Sosyal Politikalar İl  Müdürlüğüne Hasan Aykut,  Denizli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne,  Uşak  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ahmet Altın ve  İzmir Aile ve Sosyal  Politikalar İl Müdürlüğüne, Nesim Tanğlay getirildi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı

-Türk Patent Enstitüsü Başkan Yardımcılığına Cemil Başpınar,  Ankara  Bilim,Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğüne  Karaman Bilim, Sanayi ve Teknoloji  İl Müdürü Vehbi Konarılı tayin edildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı

İş Başmüfettişliği görevlerine Hüseyin Kocapiçak ile Cüneyt Özen  atandı.

-Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Bakanlık Müşavirliğine, Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Bilal  Curabaz getirilirken Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü I. Hukuk Müşaviri Ali  Ramazan Acar başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alındı.

-Dışişleri Bakanlığı

Kuzeydoğu  Akdeniz Genel Müdür Yardımcılığına, Ali Murat Başçeri,  Bakanlık Müsteşar Yardımcılığına Protokol Genel Müdürü Büyükelçi Levent Murat  Burhan getirildi.

-Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, aynı yerin  Genel Müdür Yardımcısı Sadık Küçükgünay yeniden atanırken,  Bakanlık Müşavirliği  görevlerine, Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdür Yardımcısı  Atik  Ahmet Yücer ve Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcısı Cafer Kınanç,  Şırnak İl  Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne ise Bekir Kılıç getirildi.

-Gümrük ve Ticaret Bakanlığı

Bakanlık Müşavirliğine, Hakkı Ahmetbeyoğlu, Gümrük ve Ticaret  Başmüfettişliğine Dursun Coşkunçelebi atandı.

-Kültür ve  Turizm Bakanlığı

Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdür Yardımcısı Fikret  Komser,Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdür Yardımcılığına  Ramazan  Çokçevik, müfettiş yardımcıları Ali ErdemYalçin ile Mustafa Çakır müfettişliğe  atanırken,  Muş İl Kültür ve Turizm Müdürü  Ahmet Bulut ile Bakanlık Müşaviri  Yalçın Kurt başka görevlere getirilmek üzere görevlerinden alındı.

-Maliye Bakanlığı

Diyarbakır Defterdarı Hasan Koca, Şırnak Defterdarı İbrahim Kulaoğlu  başka görevlere atanmak üzere görevlerinden alındı.

-Milli Eğitim Bakanlığı

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğüne,Bülent Şahin getirildi.

-Orman ve Su İşleri Bakanlığı

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü 1. Hukuk Müşavirliğine İlhan Umut  atandı.

-Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı

Bakanlık Müşavirliğine görevlerine Devlet Hava Meydanları İşletmesi  Genel?Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Birdal ile Mehmet Karabulut tayin  edildi.

SİVİL HABER

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2015, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209