Terim biletlerini kesti

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim Mehmet Batdal, Serkan Kurtuluş, Kazım Kazım ve Juan Pablo Pino'yu kamp kadrosuna almadı.

Terim biletlerini kesti

Galatasaray Futbol Takımı’nın Avusturya kampı kadrosu belli oldu.

Bad Haring bölgesinde 15 Temmuz Pazar gününe kadar hazırlıklarını sürdürecek sarı-kırmızılı ekipte, bugün Avusturya’ya gidecek kafilede futbolculardan Ufuk Ceylan, Eray İşcan, Çağlar Birinci, Gökhan Zan, Ceyhun Gülselam, Aydın Yılmaz, Riera, Ujfalusi, Hakan Kadir Balta, Yekta Kurtuluş, Mertan Caner Öztürk, İsmail Berk Ünsal, Emre Çolak, Sabri Sarıoğlu, Necati Ateş, Sercan Yıldırım, Umut Bulut, Culio ve Semih Kaya bulunuyor.

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, izinli olan Eboue, Dany, Engin Baytar ve Selçuk İnan’ın 10 Temmuz Salı, Muslera ve Elmander’in 11 Temmuz Çarşamba, Baros’un ise 17 Temmuz Salı günü çalışmalara katılacakları bildirildi.

Sakatlığı bulunan Yiğit Gökoğlan’ın yanı sıra Mehmet Batdal, Serkan Kurtuluş, Kazım Kazım ve Pino’nun kafilede yer almadığı belirtildi.

Galatasaray, kamp çalışmaları için Avusturya’ya gitti

Galatasaray Futbol Takımı, yeni sezon öncesi yurt dışı kamp çalışmaları için Avusturya’ya gitti.

Atatürk Havalimanı’ndan Almanya’nın Münih kentine hareket eden ve buradan karayoluyla Avusturya’ya geçecek sarı-kırmızılı ekip, Bad Haring bölgesinde 15 Temmuz Pazar gününe kadar çalışmalarını sürdürecek.

Sarı-kırmızılı ekibin bu kamp döneminde iki hazırlık karşılaşması yapması planlanıyor.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, havalimanında yaptığı açıklamada, geçen yıl olduğu gibi yine aynı yerde kamp yapacaklarını belirterek, iyi bir çalışma dönemi geçmesini ümit ettiğini söyledi.

Sarı-kırmızılı kulübün yönetim kurulu üyesi Abdurrahim Albayrak ise, ”Geçen sene de ilk kampı Avusturya’da aynı mekanda yapmıştık ve bize uğurlu gelmişti. Bu sene de inşallah iyi bir dönem geçirip, Türkiye’ye döneceğiz” diye konuştu.

Transfer çalışmalarına da değinen Albayrak, ”Geçen sene önemli transferlerimiz hep kamplarda oldu. Transferde acele etmemek lazım. İnşallah yeni arkadaşlarımız orada aramıza katılır ve beraber Türkiye’ye döneriz” dedi.

Albayrak, Felipe Melo’nun durumunun sorulması üzerine ise, ”Hiçbir problem yok, her şey yolunda” demekle yetindi.

SİVİL HABER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209