Hakan Şükür'ü üzen tatsız olay! Twitter'dan yazdı

Eski milli futbolcu ve bağımsız milletvekili Hakan Şükür'ü üzen olay cenaze namazı esnasında yaşandı. Şükür, Twitter'dan konuyla ilgili açıklamalar yaptı..

Hakan Şükür'ü üzen tatsız olay! Twitter'dan yazdı
 Dün tedavi gördüğü hastanede hayatını teknik direktör Ekrem Karaberberoğlu 'nun cenazesine katılan eski öğrencilerinden eski milli futbolcu ve bağımsız milletvekili Hakan Şükür , yanına yaklaşan bir kişinin protestosu ile karşılaştı. Şükür, kendisini ihanetle itham eden kişiye 'asıl sen şimdi cenazeye ihanet ediyorsun' diye cevap verdi. 
Hakan Şükür, Twitter 'dan da konuyla ilgili açıklama yaptı. "Bugün katıldığım bir cenaze namazında bir şahsın 'hain' diye bağırması şunu gösteriyor ki camilere kadar kin sokulmuş. Açıkçası çok üzüldüm"diyen Şükür, "Bana verilecek makamın tebriklerinin edildiği günlerde istifa ettim. Eğer dünyayı verseler söz konusu iddialar varken 1000 kere bırakırdım." ifadelerini kullandı.
İşte Şükür'ün Twitter'dan yaptığı o açıklamalar:
"- Insanlar siyasal birlikteliklere imza atabilir. Süreç içerisinde ortaya çıkacak fikirsel ayrılıklar da bu birliktelikleri sonlandırabilir.
- Eğer siz tüm ayrılıkları ve bitişleri bir ihanet gibi yorumlarsanız ve bunu topluma bu şekilde sunarsanız nefret tohumları yeşermeye başlar.
- Bugün katıldığım bir cenaze namazında bir şahsın 'hain' diye bağırması şunu gösteriyor ki camilere kadar kin sokulmuş. Açıkcası çok üzüldüm.
- Elbette kimin neye ihanet ettiğini zaman gösterecek inşallah. Allah en iyisini bilen ve görendir.
- Bana verilecek makamın tebriklerinin edildiği günlerde istifa ettim. Eğer dünyayı verseler söz konusu iddialar varken 1000 kere bırakırdım.
- Herkes durduğu noktayı hak saya bilir. Ama hakkın sahibi adili mutlaktır.
- Dün nerdeysem bügünde aynı yerdeyim. Ve biliyorum ki ve biliyorlarki toplulukları kandıra bilirsiniz ama Allah'ı asla.
- Allah var gam yok... Herşey adalet için, özgürlük için, eşitlik için, kardeşlik için.
- Siyaset hilesiz, hurdasız olmalı. Iftira ve delilsiz ithamlar bumerang gibi sahibine döner ve dönecektir.
- Biz bu ülke için halkımız için Rabbimin izniyle hiç durmadan yürüyeceğiz. Allah bize kafi."

SİVİL HABER

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2014, 02:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209