banner225

banner209

21 Ağustos 2018 Salı

MHP’ nin Sürpriz Adayı Ünlü Avukat Cihan Tufan

KAĞITHANE'DE ŞAMPİYON YÜZÜCÜLER YETİŞECEK

KAĞITHANE'DE ŞAMPİYON YÜZÜCÜLER YETİŞECEK

15 Ocak 2017 Pazar 15:26
KAĞITHANE'DE ŞAMPİYON YÜZÜCÜLER YETİŞECEK
 Spora büyük önem veren ve Kağıthane sınırları içerisinden olimpiyat sporcuları yetiştirmek için yatırımlarına hız kesmeden devam eden Kağıthane Belediyesi, Hamidiye Mahallesi’ne dev bir Kapalı Yüzme Havuzu kazandırmaya hazırlanıyor. 

İlçeye kazandırdığı spor tesisleri ile binlerce gencin birçok farklı spor dalıyla tanışmasını sağlayan Kağıthane Belediyesi yatırımlarına devam ediyor. Yahya Kemal Spor Kompleksi, spor merkezleri, spor parkları, 8 futbol sahası, tenis kortu, basketbol sahaları, golf sahası ve buz pistiyle birlikte ilçe, sporun merkezi haline gelirken Kağıthane'ye yeni bir sportif vizyon kazandıracak olan Hamidiye Kapalı Yüzme Havuzu inşaatında da sona yaklaşıldı. 
İçerisinde yarı olimpik yüzme havuzu, otopark, spor salonu, idari birimler, antrenör ve doktor odaları ile kafeteryanın bulunacağı spor tesisi, 7.200 m2'lik alana inşa ediliyor. Kağıthane'nin en büyük mahallesi olan Hamidiye'de pazar yerinin yanı başında yükselen proje tamamlandığında Kağıthaneliler ve tüm İstanbullular sportif alanda önemli bir tesise daha kavuşmuş olacak. 


    Yorumlar

banner292
banner263
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
e-gazete
  • http://www.bugun.com.tr/
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV