'Taş koydular!'

Ziya Doğan, Rasim Kara'yla birlikte Beşiktaş'ın başına geçmeyi hak ettiklerini ancak...

'Taş koydular!'
Ziya Doğan; Rasim Kara'yla birlikte Beşiktaş'ın başına geçmeyi hak ettiklerini, ancak 'bazılarının' buna taş koyduğunu ileri sürdü.

Beşiktaş'ın eski futbolcusu ve teknik direktörü Ziya Doğan, çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Beşiktaş'ın elinde Rasim Kara ve Ziya Doğan gibi isimler varken, neden gözler kapatılmaya çalışılıyor, anlamıyorum" diyen Doğan, "Neden olmadığını bir türlü çözemediğimiz bir şekilde, önümüze taş koyuyorlar. Bazıları, bizim Beşiktaş camiasına girmememiz için uğraşıp duruyor" dedi.

HAKSIZLIK EDİYORLAR

Rasim Kara'nın sportif direktör, Ziya Doğan'ın da teknik direktör olarak düşünülmesi gerektiğini ifade eden Doğan şöyle konuştu: "Beşiktaş'ın bana ve Rasim Kara'ya ihtiyacı vardı. Bu işi adam gibi yürüteceğimizden de eminiz. Ama maalesef bizlerin varlığı, bazılarının menfaatlerine dokunuyor. Bizi yok saymaya çalışıyorlar, bu çok büyük ayıp ve büyük haksızlık yapıyorlar."

TARAFTAR İNANIYOR

Beşiktaşlı taraftarlar, Ziya Doğan- Rasim Kara ikilisine güveniyor. İnternetteki "Yeri hoca kimi istersiniz?" anketinde en çok oyu Doğan-Kara ikilisi alırken, bu isimleri Karaman ve Aybaba takip etti.

(Fotomaç)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209