İdris Naim Şahin'den Anayurt hamlesi!

Eski AK Partili isimlerden bir hafta içinde ikinci parti hamlesi geldi. İddiaya göre, İdris Bal'ın ardından eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin yeni bir parti için kolları sıvadı.

İdris Naim Şahin'den Anayurt hamlesi!

 Eski AK Partili isimlerden bir hafta içinde ikinci parti hamlesi geldi. İddiaya göre, İdris Bal'ın ardından eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin yeni bir parti için kolları sıvadı. Merkez sağ ve milliyetçi isimleri bir araya getirmeyi hedefleyecek partinin isminin de Anayurt olacağı belirtiliyor.

Kütahya Milletvekili İdris Bal’ın “ Demokratik Gelişim Partisi” nin kuruluşunu açıklamasının üzerinden bir hafta geçmeden ikinci hamle yeni eski bir AK Partili isim olan İdris Naim Şahin’den geldi.

İddiaya göre İçişleri eski Bakanı ve Ordu Milletvekili İdris Naim Şahin, Ankara ’da bir grup eski ‘merkez sağ’ ve milliyetçi isimlerin de bulunduğu grupla biraraya geldi.

PARTİNİN KISA ADI AYPAR

Ankara Review’in haberine göre, İdris Naim Şahin ve Mehmet Bozdemir’in “eş başkan ” olarak liderliği üstleneceği partinin isminin “Anayurt” olacağı söyleniyor. Partinin amblemi de ay ve güneş olarak belirlendi. Partinin kısa adının “AYPar” olması bekleniyor.

SİVİL HABER

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2014, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209