AK Parti'den 'okyanus ötesi' açıklaması

"AK Parti gücünü ne karanlık çevrelerden ne okyanus ötesinden ne de kirli ittifaklardan almaktadır. Birileri boşuna ellerini ovuşturmasın"

AK Parti'den 'okyanus ötesi' açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz'dan çok sert açıklama: İçeride ve dışarıdaki bu şer odakları ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar milli iradeye boyun eğdiremeyecekler. Askeri vesayete, bürokratik vesayete, yargı vesayetine, dış güçlere ve çetelere bugüne kadar boyun eğmedik bundan sonra da eğmeyeceğiz. AK Parti gücünü ne karanlık çevrelerden ne okyanus ötesinden ne de kirli ittifaklardan almaktadır. Birileri boşuna ellerini ovuşturmasın.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Salih Kapusuz, kökü dışarıda olan bazı mihraklarca AK Parti’yi yıpratmaya yönelik itibarsızlaştırma ve karalama kampanyalarının yürütüldüğünü belirterek, “Bir kısım medya, sermaye ve çeteler, dışarıdan güdümlü olduğu anlaşılan ve önceden hazırlandığı belli olan bir psikolojik operasyonu yürütmektedir” dedi.

Kapusuz, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, son günlerde, “kökü dışarıda olan bazı mihraklarca AK Parti’yi yıpratmaya yönelik itibarsızlaştırma ve karalama kampanyalarının” yürütüldüğünü belirtti. “Bir kısım medya, sermaye ve çetelerin; dışarıdan güdümlü olduğu anlaşılan ve önceden hazırlandığı belli olan bin psikolojik operasyonu yürüttüğünü” savunan Kapusuz, “Hedef açıktır; hedef 11 yıldır istikrarı yakalamış büyüyen ve güçlenen Türkiye’dir” ifadelerini kullandı.

Kapusuz, AK Parti’nin 11 yıldır hem içeride hem dışarıda ülke çıkarlarını gözeten politikalar izlemesinin ve artık Türkiye’nin dünyada söz sahibi olmasının birçok şer odağını rahatsız ettiğini belirterek, şunları kaydetti:NE KARANLIK ÇEVRELER NE OKYANUS ÖTESİ NE KİRLİ İTTİFAKLAR

“İçeride ve dışarıdaki bu şer odakları ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar milli iradeye boyun eğdiremeyecekler. Herkes bilsin ki AK Parti iktidarı bu milletin kendisine verdiği emanete hiçbir zaman halel getirmeyecektir. Askeri vesayete, bürokratik vesayete, yargı vesayetine, dış güçlere ve çetelere bugüne kadar boyun eğmedik bundan sonra da eğmeyeceğiz. 27Nisan Muhtırası sonrası, kapatma davası sonrası nasıl dik durduysak bu yıpratmalara karşı da öyle dik duracağız. Birileri manşetlerle, kirli oyunlarla, tehditlerle ve kurdukları tuzaklarla AK Partiyi köşeye sıkıştırabileceğini sanıyor ama yanılıyorlar. AK Parti’nin arkasında kocabir millet var. AK Parti hesabı yalnızca ve yalnızca millete verir. AK Parti gücünü ne karanlık çevrelerden ne okyanus ötesinden ne de kirli ittifaklardan almaktadır. AK Parti gücünü sadece milletten almaktadır. Birileri boşuna ellerini ovuşturmasın. Türkiye’nin yolu değişmez, Türkiye emin adımlarla yoluna devam eder ve kurulan tuzakları bir bir bozar. İnanıyorum ki bu yıpratma sürecinden de milletimizin desteğiyle AK Parti daha güçlü çıkacak ve 30 Martta Millet bu odaklara dersini verecektir.” (ANKA)

SİVİL HABER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209