banner309

banner225

banner209

05 Ağustos 2020 Çarşamba

Pandemi Sürecinde Aile Danışmanlığının Önemini İstanbul Özel Bir Aile Danışmanlık Merkezi ile Konuştuk

Geleneksel A9 TV İftar Yemeği Farklı Kesimleri Bir araya getirdi

Geleneksel A9 TV İftar Yemeği Farklı Kesimleri Bir araya getirdi

10 Haziran 2017 Cumartesi 19:05
Geleneksel A9 TV İftar Yemeği Farklı Kesimleri Bir araya getirdi
banner267
 Geleneksel A9 TV İftar Yemeği Farklı Kesimleri Bir araya getirdi Farklı inançlara ve dünya görüşüne sahip yaklaşık 750 kişinin katıldığı A9TV iftar daveti büyük ilgi çekti. Dünyaca tanınan yazar Sayın Adnan Oktar’ın hep eserlerinde ve sohbetlerinde vurguladığı sevginin, dostluğun, kardeşliğin ve barışın güzel bir temsili niteliğindeydi.

Her sene olduğu gibi bu sene de A9TV iftarında farklı kültür, kimlik ve görüşteki insanlar bir aradaydı. Farklılıklar da olsa barış ve sevgi ortamı içinde bir arada olunabileceğini gösteren geniş katılımlı iftar yemeğinde çok güzel görüntülere şahit olundu.

Bu özel davete İsrail ve Amerika’dan gelen Musevi ve Hristiyan din adamları, politikacılar, Türkiye Süryani, Ermeni, Musevi, Rum Ortodoks ve Katolik cemaatlerinin değerli mensuplarının yanı sıra Caferi, Alevi ve Bektaşi camialarının kıymetli isimleri katıldı. Ayrıca Nakşibendi, Kadiri tarikatları, Nur talebeleri, Milli Görüş Camiası olmak üzere muhafazakâr kesimin değerli isimleri de iftardaydı. Önde gelen masonlar, Türk siyasi hayatının saygın isimleri, farklı görüş ve düşünceden aydınlar, birçok yabancı ülkenin Türkiye başkonsolosları, çok sayıda akademisyen ve yine çok sayıda yerli ve yabancı basın temsilcisi ve sanatçı da bu görkemli iftar yemeğine katıldı. İftar yemeğinde dostluk, barış, sevgi temennilerinde bulunuldu.SİVİL HABER

    Yorumlar

banner292
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner263
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
e-gazete
  • http://www.bugun.com.tr/
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV