banner309

banner225

banner209

11 Ağustos 2020 Salı

Pandemi Sürecinde Aile Danışmanlığının Önemini İstanbul Özel Bir Aile Danışmanlık Merkezi ile Konuştuk

OF'lular Develioğlu'na isyan bayrağını açtılar

İstanbul Bahçelievler’de yaşayan Of’lu hemşirelerimiz Bahçelievler belediye başkanı ve başkan adayı Osman Develioğlu'na ateş püskürdüler. Yaklaşan yerel secimler öncesinde harıl harıl çalışan başkan adayları ilçedeki nüfus yoğunluğuna göre hareke

15 Mart 2014 Cumartesi 16:51
OF'lular Develioğlu'na isyan bayrağını açtılar
banner267
 İstanbul Bahçelievler’de yaşayan Of’lu hemşerilerimiz  Bahçelievler belediye başkanı ve başkan adayı Osman Develioğlu'na  ateş püskürdüler. Yaklaşan yerel secimler öncesinde  harıl harıl çalışan  başkan adayları ilçedeki nüfus yoğunluğuna göre hareket ederken belediye başkanı Osman Develioğlu  katılım sağladığı partiden tekrar aday gösterildi.

         Bu zamana kadar gelen çalışmalar sonrasında dernek dernek gezen başkan adayları nüfusa göre meclis üyelerini belirlerken başkan Develioğlu 9.000 Of’lu ve Hayrat’lının yaşadığı Bahçelievler’de meclis üyeliği için müracaat eden 9 adaydan birine de sıcak bakmadı. Yaşanan bu olumsuz  tavır karşısında Bahçelievler’de yaşayan on bine yakın Of ve Hayrat’lı başkan Develioğluna  mesaj göndererek  30 Martta sandıkta görüşeceğiz diyerek bizi sileni bizde 30 Martta göstereceğiz ve “1 Nisan Şakası”  yapacağız dediler. İlçede  üç bin dört bin nüfusu olan illere  üç dört meclis üyeliği verirken bizlere sırtını dönen başkana da bizim de bir sürprizimiz olacak  bunu herkes 30  Mart akşamı yaşayarak görecek dediler.

HABER -SADULLAH DERVİŞOĞLU

SİVİL HABER

    Yorumlar

banner292
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
banner263
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
e-gazete
  • http://www.bugun.com.tr/
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV