banner309

banner225

banner209

06 Haziran 2020 Cumartesi

Pandemi Sürecinde Aile Danışmanlığının Önemini İstanbul Özel Bir Aile Danışmanlık Merkezi ile Konuştuk

Atamadan 'müteessir' olan kaymakam açığa alındı

Yapılan atamasından sonra "Mesleki kıdem ve kariyerimle münasip olmayan bu tayin sebebiyle müteessirim” açıklaması yapan ve hakkında inceleme başlatılan Kaymakam Abdullah Aslaner, açığa alındı.

26 Ocak 2017 Perşembe 17:11
Atamadan 'müteessir' olan kaymakam açığa alındı
banner267
Amasya’nın Suluova ilçesinde 3 gün önce göreve başlayıp “Mesleki kıdem ve kariyerimle münasip olmayan bu tayin sebebiyle müteessirim” açıklamasının ardından hakkında inceleme başlatılan Kaymakam Abdullah Aslaner, İçişleri Bakanlığı tarafından açığa alındı.
 
Amasya Valisi Salih Işık yaptığı açıklamada, “Kaymakamımız açığa alındı. Bugün itibariyle ilişiğini kestik” dedi.
 
1 Aralık’taki kaymakamlar ve vali yardımcıları kararnamesiyle Kırıkkale Vali Yardımcılığı görevinden Suluova Kaymakamlığına atanıp 23 Ocak’tan ilçeye gelerek görevine başlamasının ardından açıklamasında 8 yıldır vali muavinliği yaptığını hatırlatıp “Mesleki kıdem ve kariyerimle münasip olmayan bu tayin sebebiyle müteessirim. Ayrıca sekiz yıldır Vali Muavinliği yapmam sebebiyle Kaymakamlıktan azadeyim. Hem izzeti nefsime ağır gelen bu tayin hem de meslekten uzak oluşum hasebiyle Suluova Kaymakamlığında ne kadar başarılı olacağım ve siz muhterem Suluovalılara ne kadar hizmet edeceğim hususunda mütereddidim” ifadeleri kullanan Aslaner’in sözleri Suluovalıların büyük tepkisini çekmişti.
SİVİL HABER

    Yorumlar

banner292
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
banner263
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
e-gazete
  • http://www.bugun.com.tr/
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV