Vali Mutlu, Beykoz yatırımlarını inceledi

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul İl Özel İdaresi’nin Beykoz’daki yatırımlarını incelemek için ilçede bir dizi ziyarette bulundu.

Vali Mutlu, Beykoz yatırımlarını inceledi
 İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun İl Özel İdaresi yatırımlarını inceleme gezileri sürüyor. Son olarak Üsküdar’da yapılan yatırımları yerinde gören Vali Mutlu, bu kez Beykoz yatırımlarını inceledi.


Beykoz yatırımlarını inceleme gezisi sırasında Vali Mutlu’ya Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sabri Kaya, İl Genel Meclisi Üyesi İlyas Yılmaz, İl Encümen Üyesi Hüseyin Yüksek, eşlik etti.


İnceleme gezisine ilk olarak Anadolu Hisarı Teknik Meslek Lisesi’nin inşaatı ile başlayan Vali Mutlu, burada projeyi yürütenlerden gerekli bilgileri alarak Defterdar Mehmet Bey İlköğretim Okulu inşaat alanına geçti ve son durum hakkında bilgi aldı.Kavacık İlköğretim Okulu, Rüzgarlıbahçe İlköğretim Okulu ve Gündoğdu Nenehatun İlköğretim Okulu inşaatlarını da gezen Vali Mutlu, Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi ve Ali Bahadır Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’ne geçti. Burada da çalışmalar hakkında son bilgileri alan Vali Mutlu, Atatürk İlköğretim Okulu’na geçerek Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün’den Çubuklu Eğitim Kampüsü hakkında kısa bir brifing aldı.                                                                                        

SİVİL HABER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209