Fatih’li Öğretmenler Günlerini Hep Birlikte Kutladı

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir araya gelen öğretmenler günlerini hep birlikte kutladı.

Fatih’li Öğretmenler Günlerini Hep Birlikte Kutladı
 Eresin Otel’de düzenlenen geceye Fatih Kaymakamı Ahmet Ümit, Fatih Belediye başkanı Mustafa Demir, Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü Şeref Çalışır ve Fatih’teki okullarda görev yapan öğretmenler katıldı.

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir geceye salonda bulunan öğretmenlerin gününü tek tek kutlayarak başladı. Demir öğretmenlere karanfil hediye etti.

Gecede Fatih Kaymakamı Ahmet Ümit, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şeref Çalışır ve Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir birer konuşma yaparak öğretmenlerin günü kutladı.

‘Eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyen, irfan ateşiyle ışık olup ülkemizin her köşesini aydınlatan, milleti millet yapan öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Gününü” kutluyor; eğitim ordumuzun her bir neferine en içten duygularımla selam ve saygılarımı sunuyorum’ diye başlayan Başkan Demir ‘Bu özel gün vesilesi öğretmenlerimize, Fatih’in geleceği olan çocuklarımıza verdikleri emek için şükran ve minnet duyduğumu ifade ediyor ve başta Başöğretmen Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum’ dedi.

Konuşmaların ardından Okullar arası düzenlenen öğretmenler voleybol turnuvasında dereceye giren takımlara ödülleri verildi. Dereceye giren takım kaptanları ödüllerini Fatih Kaymakamı Ahmet Ümit ve Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in elinden aldı.

 

Yenilen yemeğin ve ödül törenin ardından Öğretmenler günü pastasını Fatih Kaymakamı Ahmet Ümit, Fatih Belediye başkanı Mustafa Demir ve Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü Şeref Çalışır birlikte kesti.

 

 

SİVİL HABER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209