Atatürk Kupası Satranç Turnuvası Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Kartal Belediyesi ve Kartal Kent Konseyi’nin birlikte organize ettiği Atatürk Kupası Satranç Turnuvasının bu yıl ikincisi gerçekleştirildi.

Atatürk Kupası Satranç Turnuvası Ödül Töreni Gerçekleştirildi
 Atatürk Kupası Satranç Turnuvası Ödül Töreni Gerçekleştirildi

Kartal Belediyesi ve Kartal Kent Konseyi’nin birlikte organize ettiği Atatürk Kupası Satranç Turnuvasının bu yıl ikincisi gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu turnuva üç gün sürdü. Satranca gönül veren sporcuların 5 kategoride kıyasıya mücadele ettiği Atatürk Kupası Satranç Turnuvası, Kartal Belediyesi Ekolojik Eğitim Çadırı’nda gerçekleştirilen ödül töreniyle sona erdi. Sporcular, kupa, madalya ve çeyrek altından oluşan ödüllerini Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülseren Böyüktaş, Satranç Federasyon İl Temsilcisi Rıza Öncü, Atatürkçü Düşünce Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Hülya Arkan, Kartal Halk Eğitim Müdürü Resul Özdemir ve Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdür Adem Uçar’dan aldı.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gülseren Böyüktaş, Türkiye’nin, düşünen ve üreten gençlere ihtiyacı olduğunu vurguladı ve geleneksel hale getirdikleri Atatürk Kupası Satranç Turnuvasına katılım sağlayan herkese teşekkür etti. Satrancın bir beyin sporu olduğuna değinen Böyüktaş, gençlerin bu sporla uğraşmaya devam etmesini temenni etti ve Kartal Belediyesi olarak satranç sporuna destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Kartal Belediyesi Atatürk Kupası Satranç Turnuvası’nda dereceye girenler:

A KATEGORİSİ:

 1. Salih Muratoğlu

 2. Vedat Ali Çetinkaya

 3. Emirhan Tarlabaşı

B KATEGORİSİ:

 1. Hakan Çakır

 2. Muhammed Melih Birinci

 3. İlhan Serhat Salman

C KATEGORİSİ:

 1. Şamil Aliyev

 2. Mehmet Çetinkaya

 3. Oğuzhan Bacak

D KATEGORİSİ:

 1. Levent Canımoğlu

 2. Salih Atmaca

 3. Demircan Özekici

E KATEGORİSİ:

 1. Mehmet Emir Hayrat

 2. Ege Yiğit Köksal

 3. Oğuz Kağan Aydın

SİVİL HABER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner309

banner225

banner209