banner309

banner225

banner209

26 Şubat 2021 Cuma

OYUN TERAPİSİ NEDİR

Solucan Gübresi Sektörün' de yenilik

Anadolu Solucan Gübresi Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Solucan Gübresi sektörüne yeni bir soluk getirdi.

13 Mayıs 2018 Pazar 12:05
Solucan Gübresi Sektörün' de yenilik
banner267

Sakarya’ da yeni kurulan Anadolu Solucan Gübresi Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Solucan Gübresi sektörüne yeni bir soluk getirmek için çalışmalarına hızla devam ediyor.

13/05/2018 tarihinde 1. Olağan Genel Kurulunda 3 yıllığına seçilen yeni yönetimde;

Başkan; Devrim Yücel YÜNCÜ ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Erdoğan Oral, Cihan KIVIRCIK, Serkan LOKMACI ve Eşber AYDIN’ yer aldığı yeni yönetim ile birlikte projeler ve planlamalar kooperatif ortakları ile paylaşıldı.     

Ülkemizde yeni bir sektör haline gelen solucan gübresi üretimi ile ilgili olarak ortaklarını bir araya getirerek, ülkemiz tarımına sürdürülebilir bir şekilde organik gübre üretmek için yola çıkan Anadolu Solucan Gübresi Üretim ve Pazarlama Kooperatifi Nisan ayında da İzmit’ te Tüyap tarafından organize edilen tarım fuarında boy göstermiş ve ilgililer ile yaptığı görüşmelerde olumlu geri dönüşler ve destek almıştı.

Genel kurul sonrası ortakları ile yapılan toplantılar ve ikramlar ile bimasında değerlendirmede bulunan yönetim kurulu üyeleri, her geçengün büyüyen sektörde kooperatifi kaliteli ve verimli hale getirmenin yanı sıra ülkemize katkı sağlayan istihdam ve üretim yapan bir kuruluş haline getirmeyi öncelikli olarak planladıklarını açıkladılar.    

SİVİL HABER

    Yorumlar

banner292
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
banner263
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SAYFALAR
e-gazete
  • http://www.bugun.com.tr/
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV